Jesteś tutaj:

Główna treść strony

Ubezpieczenie 2018/2019

Szanowni Państwo ubezpieczenie oferowane przez szkołę jest dobrowolne i nie mają Państwo obowiązku skorzystania z przedstawianej oferty.


Ważny komunikat dla Rodziców dotyczący ubezpieczenia NNW Szkolne

Szanowni Rodzice,

Niniejszym informujemy, iż w roku szkolnym 2018/2019 nasza szkoła postanowiła nie decydować o wyborze oferty grupowego ubezpieczenia NNW, tzw. NNW szkolne. Nie znaczy to jednak, że kwestie bezpieczeństwa uczniów są nam obojętne.
Spośród ofert ubezpieczenia NNW Szkolnego, jakie otrzymaliśmy od różnych Towarzystw, za najbardziej korzystne uznaliśmy indywidualne ubezpieczenie NNW z oferty AXA UBEZPIECZENIA TUiR S.A. dostępne na stronie www.bezpieczny.pl (zakładka Dziecko) i ubezpieczenie NNW z oferty GENERALI TOWARZYSTWO UBEZPIECZEŃ S.A. dostępne na stronie www.bezpieczni.pl (zakładka Dziecko). Brak decyzji o ubezpieczeniu grupowym pozwala nam na pozostawienie Rodzicom niezależności w wyborze ubezpieczenia dostosowanego do jego oczekiwań, preferencji i potrzeb. 


Z tego względu polecamy skorzystanie z portalu Bezpieczny.pl lub Bezpieczni.pl, gdzie Rodzic spośród wielu wariantów ubezpieczenia może wybrać zakres i składkę, które najbardziej odpowiadają jego oczekiwaniom. Dodatkowo, jako placówka otrzymaliśmy specjalny link umożliwiający Państwu zakup indywidualnego ubezpieczenia z 10% zniżką, przez co jest ono tańsze niż ubezpieczenie grupowe.
https://bezpieczny.pl/25327
https://bezpieczni.pl/25327


Dodatkowym atutem obu ofert jest możliwość - w ramach jednej polisy - ubezpieczenia wszystkich swoich dzieci, będących w różnym wieku i na różnym etapie nauczania, uczęszczających do innych placówek, z możliwością wybrania dla każdego z nich innego wariantu ubezpieczenia.
Przy zakupie ubezpieczenia na portalu www.bezpieczny.pl lub www.bezpieczni.pl zachęcamy do skorzystania z powyższego linku lub własnoręcznego wpisania przy zakupie dedykowanego Kodu Opiekuna 25327, obie te opcje gwarantują uzyskanie 10% rabatu od składki na wszystkie ubezpieczone dzieci.
W sprawie wszelkich pytań czy wątpliwości odnośnie ubezpieczeń na portalu Bezpieczny.pl prosimy o kontakt z :

Monika Karczmarska, tel. 501 54 98 33

Ubezpieczenie NWW szkolne AXA Ulotka

Ubezpieczenie NWW przedszkolne AXA Ulotka

Ubezpieczenie NWW szkolne Generali Ulotka

Ubezpieczenie NWW przedszkolne Generali Ulotka

Ogólne Warunki Ubezpieczenia Generali  OWU

Tabela urazów oraz uszczerbków powstałych wskutek nieszczęśliwego wypadku Tabela

Ogólne Warunki Ubezpieczenia Axa OWU