Jesteś tutaj:

Główna treść strony

Rada Pedagogiczna

Dyrektor szkoły
Natalia Guzowska

Wicedyrektor szkoły
Beata Narel

  1. Anikiej Anna - wychowawca świetlicy , język polski, wychowawca klasy 5a
  2. Boniecka Jolanta - historia, wychowawca świetlicy
  3. Bożyk-Winiarek Małgorzata - wychowawca grupy przedszkolnej
  4. Ciechowska Monika - wychowawca świetlicy
  5. Czerniewicz Marzena - bibliotekarz
  6. Gajewska Ewa- wychowawca grupy przedszkolnej, wychowawca świetlicy
  7. Garlej Elżbieta - edukacja wczesnoszkolna, wychowawca klasy 3b
  8. Goliatowska Małgorzata - wychowawca grupy przedszkolnej
  9. Grochowska Agnieszka - wychowawca grupy przedszkolnej
  10. Guzowska Natalia - zajęcia komputerowe, etyka
  11. Hecman Tomasz - pedagog/psycholog
  12. Hetmanowska Aneta - wychowawca klasy 1a, wychowawca świetlicy
  13. Jarmusik Iwona - matematyka
  14. Konarzewski Jan - język angielski
  15. Konarzewski Paweł - religia
  16. Kownacka Justyna - biologia, przyroda, wychowawca świetlicy
  17. Król Olga - nauczyciel wspomagający
  18. Mierzejewska Agnieszka 
  19. Liwska Katarzyna - nauczyciel wspomagający
  20. Maciejczak Monikawychowawca grupy przedszkolnej
  21. Michalik Arkadiusz - wychowanie fizyczne, wychowawca klasy 5b
  22. Mroczek Ilona - język angielski, wychowawca klasy 6b
  23. Narel Beata - edukacja uzdolnienia, etyka
  24. Nasalska Aneta - muzyka
  25. Podgórska Agnieszka - wychowawca świetlicy
  26. Popławska Katarzyna -wychowawca grupy przedszkolnej
  27. Przybyłkowska Anna - edukacja wczesnoszkolna, historia i społeczeństwo/historia, wychowawca klasy 3a
  28. Skrzypińska Magdalena - wychowawca świetlicy, edukacja wczesnoszkolna, wychowawca klasy 1b
  29. Sobantka Malwina 
  30. Stefanowska Marzanna - geografia
  31. Szadura Małgorzata - przyroda, wychowanie fizyczne, wychowawca świetlicy
  32. Tomaniak Elżbieta - edukacja wczesnoszkolna, logopeda, wychowawca klasy 2a
  33. Tomaszewska Eliza - język polski, logopeda, wychowawca klasy 4b
  34. Twardo Anna - religia
  35. Walendziak Monika - edukacja wczesnoszkolna, logopeda, wychowawca klasy 2b
  36. Więcka Agnieszka - matematyka, zajęcia techniczne/technika, zajęcia komputerowe/informatyka, wychowawca klasy 6a
  37. Zamielska Beata - plastyka