Szkolny banner

Jesteś tutaj:

Główna treść strony

Rada Pedagogiczna

Dyrektor szkoły
Iwona Banaszek

Wicedyrektor szkoły
Lidia Lewandowska

Anikiej Anna - język niemiecki
Asman Maria - język polski
Banaszek Iwona - przyroda
Boniecka Jolanta - historia, wychowawca świetlicy
Boryczka Maria - geografia, biologia, wychowanie do życia w rodzinie, doradztwo zawodowe, wychowawca klasy 5a
Chudzik Ewa
Czapska Klara - język angielski, wychowawca klasy 4c
Dąbrowska Magdalena - wychowanie fizyczne, wychowawca świetlicy
Dworakowska Aneta - edukacja wczesnoszkolna, wychowawca klasy 1c
Garlej Elżbieta - nauczyciel wspomagający
Hetmanowska Aneta - edukacja wczesnoszkolna, etyka, wychowawca świetlicy, wychowawca klasy 1a
Kobylińska Aneta - wychowawca świetlicy
Konarzewski Jan - język angielski, wychowawca klasy 5b
Korc-Baj Aneta - nauczyciel wspomagający
Korczak Marzena - matematyka, wychowawca klasy 4b   
Kownacka Justyna - biologia, chemia, wychowawca klasy 7a
Kozak Magdalena - psycholog
Król Olga - edukacja wczesnoszkolna, wychowawca klasy 3b
Liwska Katarzyna - nauczyciel wspomagający
Michalik Arkadiusz - wychowanie fizyczne, wychowawca klasy 8b
Mierzejewska Agnieszka - edukacja wczesnoszkolna, wychowawca klasa 3a
Mroczek Ilona - język angielski, wychowawca klasy 7c
Nasalska Aneta - muzyka
Obidzińska Katarzyna - matematyka, wychowawca klasy  6a
Orczyk Magdalena - nauczyciel wspomagający
Paczkowska Joanna - język polski
Pawiński Piotr - pedagog, etyka
Pikalska Aleksandra - 
Sikorska Danuta - religia
Skowrońska Paulina - język polski, wychowawca klasy 4a
Skrzypińska Magdalena - edukacja wczesnoszkolna, edukacja uzdolnień, wychowawca kl. 1b
Słoma Bogumiła - matematyka
Szadura Małgorzata - biologia, przyroda, wychowanie fizyczne, edukacja dla bezpieczeństwa, wychowawca kl. 8a
Tomaniak Elżbieta - edukacja wczesnoszkolna, edukacja uzdolnień, logopeda, wychowawca kl. 2a
Tomaszewska Eliza - język polski,  wychowawca kl. 7b
Turek Grzegorz - historia
Twardo Anna - religia
Walendziak Monika - edukacja wczesnoszkolna, logopeda, wychowawca kl. 2b
Więcka Agnieszka - informatyka, technika, wychowawca kl. 6b
Winek Zofia - fizyka
Woźniak Aneta - bibliotekarz
Zamielska Beata - plastyka