Jesteś tutaj:

Niezwykli Goście

179
Dizel i Pax z wizytą u Przedszkolaków.
7 marca 2019 r. oddziały przedszkolne odwiedzili niezwykli goście - Pax i Dizel, którzy przyprowadzili ze sobą swoich właścicieli - Panią Katarzynę Kałdunek i Pana Krzysztofa Zdeba.  Pan Krzysztof jest weterynarzem Lecznicy Weterynaryjnej LEGWET, dowiedzieliśmy się od niego czym zajmuje się lekarz weterynarii i jak dobrze opiekować się naszymi zwierzętami, poznaliśmy nowe słowo - profilaktyka.

Dowiedzieliśmy się też, że psy nie jedzą kości, trzeba je szczepić, odrobaczać i dbać o to, żeby nie gryzły ich kleszcze, a ich sierść była wola od pcheł... no i, że trzeba sprzątać kupy po swoich psach.

Poznaliśmy też zasady, jakich należy przestrzegać jeśli chcemy pogłaskać psa, którego nie znamy - a Pax i Dizel pozwolili nam przećwiczyć te zasady, żebyśmy je lepiej zapamiętali. Pax był niesamowicie cierpliwy i pozwolił nam również posłuchać bicia swojego serduszka - każdy kto miał ochotę, mógł założyć stetoskop i posłuchać jak bije serce Paxa. 

Na koniec próbowaliśmy zrobić sobie zdjęcie grupowe, ale nie do końca nam wyszło - za to wizyta Paxa i Dizla była niesamowita!

Dziękujemy <3