Jesteś tutaj:

Góra Grosza - podsumowanie akcji

95
Od 6 do 20 grudnia 2018 r. uczniowie naszej szkoły, przy wsparciu swoich Rodziców i Wychowawców, przeprowadzili zbiórkę pieniędzy w ramach akcji „GÓRA GROSZA”.

Przedsięwzięcie koordynowały uczennice klasy 5a: Magdalena Boryczka, Oliwia Boniecka, Zofia Maciaszkiewicz, Emilia Mroziewicz, Joanna Pieńkowska, Amelia Przycka, Oliwia Stachnik i Aleksandra Szafrańska.

Zebraliśmy 4 0737 monet, które ważą 81,95 kg,  a mają wartość 1 588,78 zł. 

Zostaną one przesłane Pocztą Polską, zgodnie z instrukcją, do Towarzystwa Nasz Dom. Pod linkiem można znaleźć informacje o organizacji i celach samej akcji: towarzystwonaszdom.pl

Najwięcej monet zebrała klasa 4b – 10705. Największą kwotę zebrała również klasa 4b – 393,43 zł.

Wszystkim zaangażowanym w akcję bardzo dziękujemy i gratulujemy, ponieważ w naszej ocenie akcja zakończyła się sukcesem – zebraliśmy bardzo dużą kwotę. Dziękujemy za pomoc w liczeniu pieniędzy Pani Agnieszce Podgórskiej, Pani Marzenie Czerniewicz, Pani Beacie Narel i Panu Tomaszowi Hecmanowi. Dziękujemy również Panu Dariuszowi Przyckiemu za ufundowanie pizzy podczas 5-godzinnego maratonu liczenia zebranych monet, który odbył się 21 grudnia 2018 r. Szczegółowe rozliczenie znajdziecie na plakatach rozwieszonych w szkole oraz na stronie internetowej szkoły.

Podziękowania i gratulacje dla klas, które brały udział w akcji, zostaną wręczone między 14 a 18 stycznia 2019 r.

Wyniki poszczególnych klas ZOBACZ

Koordynatorki z klasy 5a