Szkolny banner

Jesteś tutaj:

Główna treść strony

Rada Pedagogiczna

Dyrektor Szkoły
Iwona Banaszek
Wicedyrektor Szkoły
Lidia Lewandowska
Anikiej Anna - język niemiecki
Banaszek Iwona - przyroda
Boniecka Jolanta - historia, wiedza o społeczeństwie, wychowawca świetlicy
Boryczka Maria - geografia, biologia, wychowanie do życia w rodzinie, doradztwo zawodowe, wychowawca klasy 6a
Budka Lidia- nauczyciel świetlicy 
Chudzik Ewa- nauczyciel biblioteki, wychowawca klasy 8 c 
Czapska Klara - język angielski, wychowawca klasy 5c
Dąbrowska Magdalena - wychowanie fizyczne, wychowawca świetlicy,
Duda Ewelina- pedagog specjalny
Dworakowska Aneta - edukacja wczesnoszkolna, wychowawca klasy 2c
Garlej Elżbieta - nauczyciel wspomagający 
Hałka Helena- nauczyciel świtlicy 
Hetmanowska Aneta - edukacja wczesnoszkolna, etyka, wychowawca świetlicy, wychowawca klasy 2a 
Jasińska Magdalena- nauczyciel informatyki, 
Korc- baj Aneta- nauczyciel wspomagający
Kownacka Justyna- nauczyciel biologii i chemii, wychowawca klasy 8 a 
Król Olga - edukacja wczesnoszkolna, wychowawca klasy 1b
Lewandowska Lidia - historia
Liwska Katarzyna - nauczyciel wspomagający
Michalik Arkadiusz - wychowanie fizyczne, wychowawca klasy 4b
Mierzejewska Agnieszka - edukacja wczesnoszkolna, wychowawca klasy 1a
Mroczek Ilona - język angielski, Nasalska Aneta - muzyka
Obidzińska Katarzyna - matematyka, wychowawca klasy 7a  
Zygmunt Ewa- nauczyciel wspomagający 
Paczkowska Joanna - język polski, wychowawca klasy 4a,
Pawiński Piotr - pedagog, etyka
Pikalska Aleksandra - nauczyciel wspomagający
Sikorska Danuta - religia
Skowrońska Paulina - język polski, wychowawca klasy 5a
Skrzypińska Magdalena - edukacja wczesnoszkolna, wychowawca klasy 2b
Słoma Bogumiła - matematyka
Szadura Małgorzata - biologia, przyroda, wychowanie fizyczne, edukacja dla bezpieczeństwa, wychowawca klasy 4c 
Tęcza Magdalena- nauczyciel świetlicy
Tomaniak Elżbieta - edukacja wczesnoszkolna, logopeda, wychowawca klasy 3a
Tomaszewska Eliza - język polski, wychowawca klasy 8b
Turek Grzegorz - historia
Twardo Anna - religia
Walendziak Monika - edukacja wczesnoszkolna, logopeda, wychowawca klasy 3b
Więcka Agnieszka - informatyka, technika, wychowawca klasy 7b
Winek Zofia - fizyka
Woźniak Aneta - nauczyciel świetlicy, wychowawca klasy 1 c 
Woźniak Małgorzata - wychowawca świetlicy
Zamielska Beata - plastyka