Szkolny banner

Jesteś tutaj:

Przedświąteczny czas koszykówki!

143
Dobre sportowe nowiny! Pierwszy raz w historii szkoły zdobyliśmy Mistrzostwo Powiatu Legionowskiego w Koszykówce Chłopców w kategorii Igrzyska Dzieci.
Reprezentacja naszej szkoły w koszykówce awansowała do etapu powiatowego w trzech kategoriach :
- Igrzyska Dzieci Dziewczynki
- Igrzyska Dzieci Chłopcy
- Igrzyska Młodzieży Szkolnej Dziewczynki

Gospodarzem cyklu zawodów jest SP 1 Chotomów.

W dniu 4.12.23 odbył się turniej dziewczynek w kategorii Igrzyska Dzieci. Zawody zostały rozegrane systemem gier "każdy z każdym". Nasza reprezentacja zdobyła 5 miejsce.

W kolejnym dniu zawodów 5.12.23 swoje zmagania rozpoczęli chłopcy z rocznika 2011 i młodsi w kategorii Dzieci. Do turnieju przystąpiło 6 szkół z terenu powiatu uprawnionych do gry:
SP Skrzeszew
SP 1 Chotomów
SP 2 Legionowo
SP Wola Kiełpińska
SP Stanisławów Pierwszy
SP Jabłonna

Zawody zostały rozegrane w dwóch grupach. Nasza szkoła rywalizowała z SP 1 Chotomów oraz SP Stanisławów Pierwszy. Wygraliśmy grupę i w półfinałach pokonaliśmy pewnie zespół z SP Jabłonny. W wielkim finale pokonaliśmy SP 2 Legionowo 15:8.
SP Skrzeszew wywalczył Mistrzostwo Powiatu Legionowskiego w Koszykówce Chłopców w kategorii Igrzyska Dzieci.
Uzyskaliśmy awans do zawodów rejonowych, które odbędą się 12.12.23 w SP 1 Chotomów.

Ogromne Gratulacje dla naszych Mistrzów Powiatu.